img

Ve Biz

Keleşoğlu İnşaat

Keleşoğlu İnşaat, 35 yıllık inşaat tecrübesiyle bugün ülkemizin gayrimenkul yatırım sektörünün liderleri arasında yer almaktadır. Keleşoğlu İnşaat’ın lüks konut, ofis binaları, residence, alışveriş merkezleri ve özel amaçlı yapı projeleri, uluslararası düzeyde ödüle layık görülen ve sektörün iftihar ettiği projeler olarak değerlendirilmektedir. Keleşoğlu İnşaat’ın projelerinin temel özellikleri arasında; yüksek yaşam kalitesi, gelişmiş çevre duyarlılığı, ergonomik, fonksiyonel ve estetik tasarımlar, yapı tekniğinde yenilikçi olduğu kadar mimari geleneklere ve insani değerlere duyarlılığı öncelikli olarak sayabiliriz. Bir aile şirketi karakterinde olan Keleşoğlu İnşaat’ın başlattığı kurumsallaşma projesinde önemli mesafeler alınmıştır. Alanında uzman akademik danışmanlar, ünlü mimar ve mühendislerle çalışan Keleşoğlu İnşaat’ın kalite anlamındaki hassasiyeti, 2002’de aldığı TS EN 45012 Kalite Sistemleri Değerlendirmesi ve Belgelendirmesi ile escillenmiştir.

Depar Teknik Yapı

İnşaat sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi, deneyimli ve yenilikçi ekibiyle İstanbul'un birçok bölgesinde kaliteli yaşam projeleri üreten Depar Teknik Yapı, sektöre yön veren, "kaliteli malzeme, kaliteli yapı, kaliteli yaşam" felsefesini ve üretim alışkanlığını Ve Güneşli projesinde de sürdürmeyi hedefliyor. Her projesinde daha yenilikçi ve daha estetik üretimler gerçekleştiren Depar Teknik Yapı, Ve Güneşli projesinde de modern tasarım anlayışını, en son inşaat teknolojileriyle bir araya getirerek yaşama değer katan bir proje hayata geçiriyor.

Teleset

50 yılı aşkın süredir modüler mobilya ürünleri üreten Teleset, yapı sektörünün köklü firmalarından biridir. Türkiye'de olduğu kadar, uluslararası alanda da adından söz ettiren Teleset, imob fuarında 3 ödül alarak başarısını kanıtlamıştır. Yaşam kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak için büyük bir özveriyle çalışan Teleset, yapı sektöründe 50 yıldır edindiği tecrübeyi Birlik İnşaat çatısı altında, yeni konut projelerine de taşımaktadır. Yaşamdan ilham alarak tasarımlarına hayat veren Teleset, modern çizgisini şimdi de Ve Güneşli projesiyle devam ettiriyior.